PODRÓŻE,  WSPOMNIENIA

Konkurs Świąteczny Fly4free

Konkurs Świąteczny Fly4free odbył się w święta Bożego Narodzenia. Jak co roku portal Fly4free organizował fajną zabawę dla swoich Czytelników. Przygotowano prezenty ufundowane przez Partnerów portalu – linie lotnicze i autokarowe, lotniska, czy parki rozrywki. Uczestnicy konkursu mogli wygrać bilety na darmowe podróże, gadżety firmowe, modele samolotów, czy inne akcesoria, które mogą się przydać każdemu podróżnikowi. Średnio co 2 godziny od wigilii do drugiego dnia świąt ukazywało się kolejne pytanie, w postaci kolejnego numeru prezentu. Święty Mikołaj po trochu odkrywał swoje karty. 🙂 Na pytanie należało odpowiedzieć w formie opisowej i wysłać na adres mailowy organizatora.

Logo Portu Lotniczego Wrocław S.A.

Prezent 26

Prezent 26 ukazał się w drugi dzień świąt o godzinie 16:05. Fundatorem nagród był Port Lotniczy Wrocław S.A., który został ogłoszony Najbardziej Przyjaznym Lotniskiem w Polsce. Tytuł ten jest przyznawany bezpośrednio przez pasażerów. Ponadto lotnisko we Wrocławiu szczyci się najwyższym wskaźnikiem punktualności ze wszystkich lotnisk regionalnych w Polsce.

Port Lotniczy Wrocław S.A., jako prezent 26, ufundował swoje gadżety – notes, maskotkę, etui na kartę, torbę na zakupy, skarpety z logo, smycz i długopis.

Zadaniem konkursowym była odpowiedź na pytanie: „Czy wolicie wycieczki zorganizowane, czy te, które samodzielnie sobie organizujecie?”

Nasza odpowiedź

A oto nasza odpowiedź:

Cześć!

Czy wolimy wycieczki zorganizowane, czy indywidualne?

I takie i takie! Jeśli podróżowanie masz we krwi, to ciągnie Cię do każdych wyjazdów.

Wyjazdy indywidualne przede wszystkim po Europie – Praga, Wiedeń, Wielka Brytania. Noclegi załatwiamy przez Booking, lub indywidualnie negocjujemy bezpośrednio w hotelach (może być nawet 40% taniej)

Wycieczki objazdowe raczej z biurem podróży – Maroko, Egipt.

Wszystkie opcje mają swoje plusy i minusy.

Z biurem podróży wszystko jest zorganizowane, podstawione „pod nos”, zwiedza się dużo i szybko, jednak jest mniej czasu na taką podróżniczą wolność. Wszystkie najważniejsze atrakcje są odhaczone, ale jest drożej (nawet 2,5 raza niż indywidualnie).

Indywidualnie – więcej załatwiania i ta spontaniczna niepewność, czy wszystko wypali. Jest taniej, człowiek jest wolny, a po powrocie zostaje ogromna satysfakcja, że się udało i że to było zorganizowane przez nas. Płonie w nas od razu chęć kolejnego wyjazdu. Szkoda, że w tym roku sporo planów nie wypaliło.

W każdym razie czekamy, czekamy i czekamy. Ale jesteśmy pełni nadziei, że się doczekamy normalności! Najbliższe nasze plany to city-break w Liverpoolu i Kijowie i przeniesiona z 2020 roku objazdówka z Itaką do Turcji. Piszemy bloga, żeby ocalić wiele rzeczy od zapomnienia www.travelandrun.pl.

Pozdrawiamy wszystkich i życzymy normalności w Nowym Roku 2021.

Edyta i Paweł Rozpiórscy z Kutna.

Bierz udział w konkursach

Bierz udział w konkursach i nie bój się! W święta jesteśmy często w domu z rodziną i można wygospodarować kilkanaście minut, aby wstać od stołu i zajrzeć na ulubiony portal.

Coś o tym wiem, bo do stworzenia mojego bloga zbierałem się około trzech lat. To właśnie udział w konkursie portalu Fly4free jesienią 2019 roku był dla mnie impulsem do jego założenia. Wówczas za własne wspomnienia z Norwegii z 1992 roku wygrałem książkę Ani i Marcina Nowaków pt. „Podróżuj lepiej”. Wspominałem o tym w moim pierwszym wpisie pt. „Pierwszy krok”.

Nie bój się pisać, nie bój się próbować! Ja też nie jestem literatem, ani polonistą, ale piszę, bo to lubię. Po to właśnie założyłem bloga, na którym dzielę się doświadczeniami i przeżyciami z podróży i imprez biegowych. Konkurs Świąteczny Fly4free jest fajną alternatywą dla świątecznego objadania się 🙂

A Ty co myślisz o takich konkursach? Podziel się ze mną proszę w komentarzach. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *